mwauto@op.pl
+48 508 100 234
+48 68 45 12 555

JAK BĘDZIE LAKIEROWANY TWÓJ SAMOCHÓD

Kabina, w której będzie lakierowany Państwa pojazd zapewnia optymalne warunki pracy co przekłada się na efekt końcowy. Lakierowanie polega na nadawaniu przedmiotowi kolory lub też na dobraniu odpowedniego koloru na przedmiocie, który lakierujemy częściowo oraz stworzeniu takiej powłoki farby lakieru, która w idealny sposób zabezpieczy konstrukcję.

Kabina lakiernicza stanowi zamkniętą przestrzeń w której, dzięki wykorzystaniu energii, przefiltrowane powietrze z pyłów atmosferycznych wykonuje pracę polegającą na wydmuchiwaniu - usuwaniu z objętości kabiny wszystkich cząstek farb lub lakierów, które rozpylone w procesie lakierowania nie połączyły się z elementem lakierowanym. System ten pozwala na uzyskanie zamierzonych efektów pracy związanej z przygotowaniem lub lakierowaniem powierzchni.

Sam proces sterowania odbywa się w cyklu półautomatycznym przeza zaprograowanie odpowiednich parametrów pracy wymaganych w określonym procesie lakierowania. Sterowanie kabiny jest ściśle powiązane z systemami bezpieczeństwa: czujniki, blokady, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na wypadek jakiegokolwiek zakłócenia w trakcie któregokolwiek cyklu lakierowania: przewietrzania, suszenia czy też wychładzania

Kontakt

Adres

ul. Dekoracyjna 5 Zielona Góra

Telefon

+48 508 100 234
+48 68 45 12 555

E-mail

mwauto@op.pl